EFFE

Włoska firma specjalizująca się w produkcji zaawansowanych technologicznie systemów łaźni parowych oraz saun fińskich. Dzięki współpracy ze znakomitymi architektami i designerami (między innymi z Rodolfo Dordoni i Givanną Talocci) Effegibi wprowadziło na rynek produkty o wyróżniającym się, doskonałym designie, nagradzanym Red Dot Design czy Compasso D'Oro. Proces produkcyjny Effe ma na celu optymalizację zużycia energii od początku do końca, a produkty Effe wykonane są w 100% z materiałów nadających się do recyklingu, które nie są szkodliwe dla środowiska. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym wszystkie produkty Effe są trwałe i energooszczędne, posiadają certyfikaty jakości i wymagają niewielkiej konserwacji.

NOWOŚCI 2023 – EFFE rozszerzyło ofertę o sauny infrared NATURAL IR, IDEA IR oraz nowe projekty saun fińskich ALADDIN i NATURAL.

W 2022 roku fabryka uzupełniła ofertę o kolejny produkt zaprojektowany przez znane studio Rodolfo Dordoni. CABANON – jest to pierwsza sauna outdoorowa w ofercie EFFE. Sauna oferowana jest w kilku wersjach i rozmiarach (z tarasem zewnętrznym i bez). Zewnętrzne ściany wykonane są z malowanego falistego aluminium w trzech różnych matowych kolorach (odcienie zieleni i brązu) Dzięki temu subtelnemu kamuflażowi sauna naturalnie wtapia się w otoczenie. Zastosowane materiały gwarantują możliwość instalacji nawet w rejonach trudnego i wymagającego klimatu.

CABANON