Effegibi

Włoska firma specjalizująca się w produkcji zaawansowanych technologicznie systemów łaźni parowych oraz saun fińskich. Dzięki współpracy ze znakomitymi architektami i designerami (między innymi z Rodolfo Dordoni i Givanną Talocci) Effegibi wprowadziło na rynek produkty o wyróżniającym się, doskonałym designie, nagradzanym Red Dot Design czy Compasso D?Oro.

W 2022  roku fabryka uzupełniła ofertę o kolejny produkt zaprojektowany przez znane studio Rodolfo Dordoni. Jest to pierwsza sauna outdoorowa w ofercie EFFE. Sauna oferowana jest w kilku wersjach i rozmiarach (z tarasem zewnętrznym i bez).
Zewnętrzne ściany wykonane są z malowanego falistego aluminium w trzech różnych matowych kolorach (odcienie zieleni i brązu)
Dzięki temu subtelnemu kamuflażowi sauna naturalnie wtapia się w otoczenie.
Zastosowane materiały gwarantują możliwość instalacji nawet w rejonach trudnego i wymagającego klimatu.

Sostituire 08
Aggiungere 01
Cabanon 04
Cabanon 07
Aggiungere 03
Cabanon 05
Aggiungere 02
Cabanon 06

W 2019 roku została wprowadzona do oferty nowa linia saun YOKU. Sauny są oferowane w kilku standardowych wielkościach i wykończone drewnem termowanym (thermo-wood aspen, thermo-wood walnut).
W planach producenta na 2020 jest wprowadzenie w tej serii także kabiny łaźni parowej.
YOKU S
YOKU G
YOKU D

MID i BODY LOVE - dwie nowe propozycje home spa jak zwykle charakteryzuje świetny, minimalistyczny design, wysoka jakość materiałów i dbałość o detale wykończenia.

01 BodyloveSH
02 BodyloveSH
03 BodyloveSH
04 Mid

AIR 01 Ok
AIR 04 Ok
AIR 05 Ok
AIR 06 Ok
LOGICA Grey Ok
LOGICA White  Ok
SKY 01 Ok
SKY 02 Ok

Polish English