Dueacca

NOWA KONCEPCJA DOSTARCZANIA WODY
01 Dueacca Cubo 03
DUEACCA zmienia nasz sposób życia i nasz związek z wodą; redefiniuje ideę kranu, baterii, jej funkcję, zastosowanie i koncepcję układu hydraulicznego. Innowacyjna kostka ze stali nierdzewnej 316, która mierzy tylko 45 milimetrów / 1,77 cala jest zaworem, wylewką i mieszaczem. Jest wielofunkcyjna i uniwersalna. Oferowana jest w zestawach, które nadają się zarówno do typowych zastosowań łazienkowych jak i do użytku zewnętrznego w ogrodach, przy basenach zewnętrznych czy w garażach.
System DUEACCA zaprojektowany dla Verum Italy przez Adriano Design, redefiniuje koncepcje funkcjonalności i piękna.  Nowatorski, nagradzany wielokrotnie projekt, jakość wykonania plus szlachetna stal nierdzewna, to podstawowe elementy wyróżniające całą gamę produktów DUEACCA.
Mały sześcian ze stali nierdzewnej jest wyprodukowany i wykończony precyzyjnie na obrabiarkach numerycznych przy użyciu bardzo małej ilości materiału. Dodatkowym atutem jest brak jakichkolwiek elementów podtynkowych !!! Wszystkie części systemu wykonane ze stali szlachetnej, ceramiczne zawory, areatory są wymienne i nadają się do recyclingu co optymalizuje koszty i czyni system DUEACCA bezkonkurencyjnym jeśli chodzi o ekologię i ochronę środowiska.
OUTDOOR-LINIA ZEWNĘTRZNA
Tutaj zaczęła się rewolucja. DUEACCA pozwala na łatwe tworzenie punktów poboru wody na zewnątrz budynku, wszędzie gdzie go potrzebujesz i kiedy go potrzebujesz.
W ofercie sześć różnych zestawów zawierających także praktyczne i doskonale wykonane akcesoria. Instalacja jest bardzo prosta i może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb.

INDOOR-LINIA WEWNĘTRZNA
DUEACCA to odkrywanie nowych możliwości, funkcjonalność, prostota i piękno w łazience.

W ramach swojej oferty wewnętrznej, DUEACCA oferuje dziewięć zestawów dających szerokie możliwości konfiguracyjne, do stosowania do umywalek, prysznicy, wanien i bidetów.

Dueacca Outdoor Kit 3 Wall Mounted 02
Dueacca Outdoor Kit 6 Fountain 03
Dueacca Outdoor Kit 1 Starter 02
Dueacca Outdoor Kit 1 Starter 03
Dueacca Outdoor Kit 2 Clip 02
Dueacca Outdoor Kit 3 Wall Mounted 03
Dueacca Outdoor Kit 4 Wall Mounted Shower 01
Dueacca Outdoor Kit 6 Fountain 02

Dueacca Indoor Kit 1
Dueacca Indoor Kit 2
Dueacca Indoor Kit 3
Dueacca Indoor Kit 4
Dueacca Indoor Kit 5
Dueacca Indoor Kit 6
Dueacca Indoor Kit 7
Dueacca Indoor Kit 9

Polish English